O nas


Witajcie, na tej stronie możecie poznać trochę nasz klub...

Na początek - jak widać z resztą, nasz klub "wabi się" Furious Hedgehogs (Tłumaczenie - Wściekłe jeże). Klub ten został założony 19 Października 2016 przez Sabinę Purplelake.
Przyjmujemy tylko aktywnych ludzi(np. którzy chociaż trochę udzielają się na chacie i przychodzą na spotkania.) a nie *leniwców.
Spotkania u nas są raczej częściej w weekendy, ale raz po raz może się zdarzyć w tydzień (ok. godz 16 - 18)
Czy w naszym klubie są konwersacje na Skype lub Facebooku... na razie nie, ale w najbliższym czasie może się to zdarzyć.
*CDN*

*leniwców - chodzi mi o osoby którym się za chiny nie chce ruszyć przyjść na spotkanie, pogadać na chacie... 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz